VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Považujete vertikální žaluzie za překonané nebo nudné? Opak je pravdou! Díky své variabilitě a jednoduchosti jsou u zákazníků stále velmi žádané. Profil Slimline Vogue od britské firmy LOUVOLITE a široká nabídka tkanin renomovaných firem Junkers&Müllers a Lienesch jim dodává na originalitě a dělá z nich designový kousek. Vertikální žaluzie SunDeco ozvláštní a zpříjemní každý interiér, ať se jedná o kancelář, byt nebo obchodní prostory.

Profil vertikálních žaluzií je elegantně zaoblený a nabízíme ho ve třech barevných odstínech. Pokud se Vám nelíbí ovládání řetízkem a šňůrkou, zkuste inovativní ovládání tyčkou, které navíc zajistí maximální bezpečnost pro Vaše děti.

Další informace

 

VARIABILITA

Vertikální žaluzie se vyznačují vysokou variabilitou. Lamely jsou posuvné a otočné, díky tomu můžete libovolně regulovat míru zastínění, ale i ochranu svého soukromí. Vertikální žaluzie se nejčastěji používají pro velké zasklené plochy, které jsou v současné architektuře velmi oblíbené. Žaluzie jsou velmi vhodné pro použití v kancelářských a komerčních prostorách pro zajištění správného zastínění na pracovišti. Pokud vyberete některou z našich 

termoregulačních tkanin, jsou zároveň schopné účinně regulovat teplotu v místnosti, v létě izolují teplo, v zimě chlad prostupující přes okna do místnosti.

INOVATIVNÍ A BEZPEČNÉ OVLÁDÁNÍ

Vertikální žaluzie se běžně ovládají pomocí řetízku zajišťujícího otáčení a šňůrky zajišťující posun lamel. Také v naší nabídce tento typ ovládání naleznete. Pokud však chcete vyzkoušet něco nového, doporučujeme vertikální žaluzie ovládané tyčkou. Řetízek nepřekáží, bezpečnost nejmenších, i zvířat, rychlé (tyčkou - posun i otáčení)Dopadá slunce pouze na spodní část okna? V případě běžných rolet musíte stáhnout celou roletu. Plisé však můžete používat na libovolnou část okna.

Kdykoliv vybíráte vhodné stínění, řešíte otázku, zda zvolit více nebo méně stínicí tkaninu. Častěji využíváme méně stínicí textilie (pro zajištění soukromí, lehké přistínění se zachováním dostatku světla v místnosti), když se ale chceme dívat na televizi, pracovat na počítači nebo spát po noční směně, je najednou potřeba větší zastínění nebo zatemnění místnosti. Protože plisé může kombinovat dvě látky, vyřešíte všechny funkce v jedné roletě.

SNADNÁ MONTÁŽ

Plisé snadno připevníte vruty do rámu okna. Pokud nechcete nebo nemůžete zasahovat do rámu, nabízíme Vám speciální držáky pro montáž bez vrtání. U obou způsobů montáže můžete plisé z okna kdykoliv snadno sejmout, což oceníte především při čištění oken.

SNADNÉ, RYCHLÉ A BEZPEČNÉ OVLÁDÁNÍ

Plisé se ovládá tahem pomocí madel, při umístění rolet ve výšce se dodává ovladací tyč.

Soubory ke stažení

 

Připravuje se.

Videonávod na montáž

 
 

Technické informace

 

BAREVNOST PROFILŮ

Rolety plisé se připevňují přímo na okna, proto je důležitá možnost sladění barev rámu okna a profilů roletky. V naší nabídce naleznete základní barevnost i imitace dřeva - pro každé okno nabízíme vhodné řešení.

KOMBINACE DVOU LÁTEK

Základní provedení rolet plisé - STANDARD - obsahuje dva profily s madly, mezi kterými je vedena jedna látka dle výběru zákazníka. Díky dalším variantám výrobku však plisé neplní pouze funkci rolet. S možností kombinovat dvě látky na jednom výrobku jsou plisé velmi variabilní a zastoupí i funkci záclon.

Systém COMBINED - obě látky mají společný prostřední profil, systém DOUBLE - dvě samostatné roletky, každou ovládáte zvlášť. U obou systémů vybíráte dvě látky z naší nabídky. Většinou se jedná o látku s řidší strukturou nebo světlou barvou (plní funkci záclony a ochrany soukromí) a o látku tmavou až blackoutovou, která plně ochrání před slunečním zářením.

UMÍSTĚNÍ, VYMĚŘENÍ, ZPŮSOB MONTÁŽE

Jedna z prvních otázek, kterou je potřeba při pořizování plisé vyřešit, je umístění rolet. Od toho se následně odvíjí způsob vyměření a montáže. Plisé se obvykle umisťují přímo na okno, a to do rámu okna (plisé je mezi zasklívacími lištami a rozměr souhlasí s rozměrem skla) nebo na rám okna (rozměr plisé na výšku odpovídá výšce okenního rámu, na šířku Plisé přesahuje šířku skla).

Držáky rolet se na čtyřech místech připevní vždy dvěma vruty. Zákazníci však často nemohou nebo nechtějí zasahovat do rámu oken, proto pro rolety plisé nabízíme speciální držáky pro připevnění bez vrtání, a to pro oba způsoby umístění plisé (do rámu/ na rám okna). Držáky se na čtyřech místech zaháknou za rám okna a roleta se na ně připevní.

Ať už se zákazníci rozhodnou pro jakýkoliv způsob připevnění plisé, jedno zůstává společné: Roletky je možné vždy velmi snadno sundat, což zákazníci ocení především při mytí oken.

Videonávod na zaměření - montáž do špalety

Videonávod na zaměření - montáž před špaletu

 

Nabídka textilií

Kompletní nabídka textilií pro vertikální žaluzie 204 tkanin. Upozorňujeme, že barevnost tkanin se ve skutečnosti může odlišovat od barev na monitoru, pro výběr je také důležitá struktura a propustnost tkanin. Vzorky látek si můžete prohlédnout u našich prodejců. Další informace o tkaninách naleznete zde pod fotogalerií.

 

Informace o textiliích

MADE IN GERMANY

Kvalitu rolet plisé určuje především použitá látka. Na našich výrobcích proto najdete látky prověřené rodinné firmy z Německa s dlouholetou tradicí výroby.

Používané látky mají certifikát Öko-Tex Standard 100, který zákazníkům zaručuje ekologickou a zdravotní nezávadnost výrobků i výrobních procesů.

TERMOREGULAČNÍ

Perlex na rubové straně látek zlepšuje jejich termoregulační vlastnosti. V létě brání průchodu nadměrného tepla do místnosti, v zimě stejným způsobem reguluje chlad.

ODPUZUJÍCÍ NEČISTOTY

Máte obavy, že se na roletkách bude usazovat prach a látky se brzy ušpiní? Žádný strach, látky jsou speciálně ošetřeny, prach se na nich neusazuje.

PRATELNÉ

Došlo přesto k ušpinění roletky? Žádný problém, naše nabídka obsahuje mnoho pratelných látek. Stačí postupovat podle návodu a plisé můžete šetrně vyprat.

PROPUSTNOST SVĚTLA

V naší nabídce jsou látky s ůzným stupněm průsvitnosti, který je vždy ovlivněn strukturou látky a barvou. Zatemňující (blackoutové) látky mají zátěr na rubové straně.

VLHKÉ PROSTŘEDÍ

Většina látek se hodí do vlhkého prostředí. Rolety plisé tak bez obav můžete použít například v koupelně. Mítnost musí být pouze pravidelně větrána.

 

Jaroslav Musil

Máchova 187, CZ - 550 01 Broumov

IČ: 61335045, DIČ: CZ7207102837

T: +420 603 180 004, E: info@SunDeco.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak do 48 hodin.